Wizualizacja CH Forum Radunia

Multi Development Poland podpisało z firmą LPP umowy najmu na sześć lokali o łącznej powierzchni ponad 4,2 tys. mkw. w gdańskim wielofunkcyjnym kompleksie Forum Radunia. W obiekcie powstanie m.in. sklep Reserved, o powierzchni ponad 2,2 tys. mkw

LPP otworzy też w Forum Radunia sklep Cropp Town ( 420 mkw.), House ( 426 mkw.), Mohito (432 mkw.) oraz Sinsay ( 318 mkw.) i Home&You, który zajmie powierzchnię 472 mkw.

– Jestem bardzo zadowolona ze sfinalizowania umów najmu z tak ważnym i mocno związanym z Gdańskiem partnerem jak LPP – mówi Małgorzata Słowik, head leasing w Multi Development Poland.

– Cieszę się, że LPP podjęło decyzję utworzenia sklepu flagowego właśnie w Forum Radunia, sankcjonując tym samym prestiżowość i unikatowość projektu. Obecność lokalnych marek grupy LPP, jest niezwykle istotna dla wszystkich liczących się projektów regionu, nie mogło ich zatem zabraknąć w Forum Radunia.

LPP SA posiada ok. 1 tys. sklepów zlokalizowanych w 12 krajach Europy.

Forum Radunia to m.in. gdańskie centrum handlowe, które ma mieć 60 tys. mkw. powierzchni najmu.  Zakończenie budowy obiektu planowane jest na 2015/2016 rok. Wielofunkcyjny kompleks urbanistyczny powstanie w ramach rewitalizacji obszaru historycznego Targu Siennego i Rakowego.