Sprzedaż on-line
Sprzedaż on-line

Spółka Media Saturn Holding należąca do niemieckiej grupy Metro, właściciel sieci media Markt oraz Saturn uruchamia sprzedaż internetową w Polsce. W chwili obecnej na stronie internetowej Media Marktu można zamówić produkty, ale po ich odbiór trzeba zgłosić się do salonu sprzedaży.

W listopadzie ma wystartować pełna oferta on-line z dosawą bezpośrednio do klienta.

Jak już informowaliśmy, sieć sklepów z elektroniką użytkową Saturn rozpoczęła już sprzedaż internetową. Uruchomienie sprzedaży przez internet, jak podkreślają przedstawiciele sieci, wpisuje się w strategię rozwoju koncepcji sprzedaży wielokanałowej. Sprzedaż wielokanałowa ma zwiększyć potencjał, jakim dysponuje sieć w handlu tradycyjnym.

Oferta sklepu internetowego obejmuje asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

Płatność za zakupy on-line jest możliwa za pomocą kart kredytowych, e-przelewu, standardowego przelewu bankowego oraz za pobraniem. Za realizację projektu od strony technicznej odpowiada firma E-Net-Production z Katowic.