Salon Diverse

Sieć sklepów Diverse powiększyła się o dwa kolejne salony i obecnie liczy 155 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski. W listopadzie do sieci dołączył ponad 200-metrowy sklep własny w Galerii Wola Park w Warszawie. Jest to ósmy salon marki Diverse w stolicy, a drugi, po salonie w CH Arkadia, otwarty w nowym koncepcie architektonicznym. Natomiast 8 listopada został otwarty nowy sklep w Galerii City Center w Rzeszowie o powierzchni 206 mkw. i jest to drugi salon marki w tym mieście.

Nowy Diverse Concept Store to przestrzeń, w której swoje miejsce odnalazły: moda, design i oryginalność. Inspiracje widoczne w nowym salonie zaczerpnięte są z trendów i stylu życia obecnego na ulicach największych miast, kultury klubowej oraz sportów ekstremalnych. Koncepcja zaprojektowana jest tak, by łączyć charakter marki, jej historię z teraźniejszością i aspiracjami sięgającymi daleko w przyszłość.

Do końca roku sieć Diverse planuje otwarcie jeszcze czterech salonów w nowym koncepcie: w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu, Galerii Nowotarskiej w Nowym Targu oraz w Galerii Olimpia w Bełchatowie, a także w galerii Lublin Plaza, gdzie salon zmieni swoje położenie z 2 piętra na 1 piętro.

Obecnie sieć Diverse liczy 155 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski, z czego zdecydowana większość ulokowana jest w centrach handlowych. 85 to sklepy własne, natomiast pozostałe funkcjonują na zasadzie sieci franczyzowej.