Wizualizacja Galerii Galena

W I połowie 2013 roku rozpoczną się prace budowlane przy Galerii Galena w Jaworznie. Galeria Galena to obiekt należący do P.A. Nova SA. Projekt- jak podkreśla inwestor- został zaprezentowany najemcom w lipcu 2012 roku i spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Obecnie trwa proces komercjalizacji Galerii Galena oraz trwają ostatnie prace związane z dostosowaniem projektu galerii do oczekiwań najemców wielkopowierzchniowych- informuje P.A.Nova. Otwarcie Galerii Galena planowane jest na wiosnę 2015 roku.

Galeria Galena powstanie w centrum miasta Jaworzno. Dogodna lokalizacja zapewni łatwy
i wygodny dostęp zarówno dla ruchu pieszego, jak również dla ruchu samochodowego. Powierzchnia handlowa galerii wynosi 44,5 tys. mkw. Na dwóch kondygnacjach obiektu powstanie 95 sklepów. Wiele umów najmu zostało już podpisanych. Wiadomo, że operatorem spożywczym galerii zostanie Tesco. Prowadzone są rozmowy z dwoma operatorami DIY oraz dwoma operatorami RTV AGD. Na terenie galerii powstanie również 6-salowe kino. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ok. 1000 miejsc parkingowych.

P.A. Nova SA oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Spółka posiada również własne obiekty handlowe. Są to galerie i parki handlowe w miejscowościach do 100 tys. mieszkańców: w Przemyślu, Kędzierzynie Koźlu, Kluczborku, Stalowej Woli, Chorzowie, Raciborzu i Andrychowie.