Salon Saturn

W e-sklepach sieci Saturn i Media Markt wprowadzono pakiet ułatwień dla kupujących. Mogą oni wybrać rożne formy dostawy, z odbiorem osobistym w wybranym markecie włącznie, a także śledzić status zamówienia. Płatności dokonywać można tam m.in. przez system PayU.

– Przy płatności e-przelewem, kupujący ma do wyboru jeden z 25 banków. Po akceptacji zamówienia zostaje przekierowany na stronę bankowości internetowej, z której korzysta i tam – po zalogowaniu się – zatwierdza tylko dyspozycję wykonania przelewu. Nie musi niczego wypełniać, dzieje się to automatycznie, po przekazaniu danych przez PayU. Potwierdzenie płatności zostaje wysłane natychmiast na adres mailowy kupującego – informuje Michał Kubacki, Key Account Manager PayU SA.

Kupujący może również sfinalizować transakcję kartą kredytową oraz przez własne konto PayU do płatności internetowych.

Osoby, które zrobią zakupy w internetowym sklepie Saturn będą mogły skorzystać ze schowka na produkty, by móc sfinalizować transakcję w późniejszym czasie. Po dokonaniu pierwszego zamówienia klient będzie miał dostęp do archiwum swoich zamówień oraz uzyska wgląd w status aktualnego zamówienia.