Swatch Store w Galerii Krakowskiej

Sklep Swatch Store znajduje się na poziomie 0 Galerii Krakowskiej. Po remoncie salonu produkty eksponowane są w nowoczesnych witrynach rozmieszczonych także na ścianach butiku. Sklepy Swatch Store mierzą średnio około 20 mkw.

W listopadzie 2012 firma The Swatch Group Polska sp. z o.o. uruchomiła salon Swatch Store w CH Złote Tarasy. Do tej pory w galerii przez ostatnie pięć lat działała wyspa handlowa na pierwszym poziomie centrum mierząca 8 mkw. Została ona zastąpiona salonem o powierzchni 18 mkw.

Obecnie w kraju działa 5 sklepów stacjonarnych Swatch Store w centrach handlowych i 3 kioski handlowe Swatch. Punkty sprzedaży zegarków znajdują się m.in. w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Galerii Łódzkiej, Bonarka City Center w Krakowie, Galerii Kaskada w Szczecinie czy CH Silesia City Center w Katowicach. Firma planuje dalszą ekspansję w centrach handlowych.

Marka Swatch należy do szwajcarskiej firmy The Swatch Group. W Polsce za ekspansję brandu odpowiada The Swatch Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Swatch Group na rynku polskim jest dystrybutorem 8 marek: Omega, Rado, Longines, Certina, Tissot, Calvin Klein, Swatch i Flik Flak. Marka Swatch jako jedyna posiada w Polsce sklepy własne.