Outlet Center Lublin

Powierzchnia najmu planowanego outletu w Lublinie to 11,5 tys. mkw. Inwestorem jest prywatna firma z doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych – informuje CBRE.  Otwarcie centrum zaplanowane jest na koniec 2013 roku.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem City Outlet Lublin jest CBRE.

City Outlet Lublin będzie najdalej na wschód wysuniętym centrum wyprzedażowym w Polsce. Dzięki lokalizacji przy głównej arterii komunikacyjnej miasta, City Outlet Lublin stanowić będzie, jak informuje CBRE, idealne i wygodne miejsce zakupów dla mieszkańców aglomeracji lubelskiej i okolic, a usytuowanie w bliskości wschodniej granicy pozwoli stać się również najbliższym miejscem zakupów dla osób przyjeżdżających do Polski z Ukrainy.

CBRE to firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zatrudnia około 34 tys. pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 300 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.