Sklep Black Red White

– W dobie internetu i dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce, wejście Black Red White w wirtualny świat zakupów było jedynie kwestią czasu – mówi Mariusz Serafin, dyrektor ds. marketingu i aranżacji wnętrz Black Red White.

W sklepie internetowym Black Red White sprzedawane są artykuły wyposażenia wnętrz.

– Internet na stałe wpisany jest w strategię marketingową Black Red White i stanowi bardzo ważny kanał komunikacyjny naszej firmy z otoczeniem. Teraz, dzięki sklepowi internetowemu, czysto informacyjny wymiar serwisów Black Red White zyskał również charakter sprzedażowy. Za pośrednictwem wirtualnego salonu dekoracji Black Red White mamy możliwość oferowania naszych produktów przez całą dobę. Jesteśmy przekonani, że dzięki wdrożonemu właśnie rozwiązaniu nie tylko pozyskamy nowych klientów, ale ułatwimy dostęp do naszej oferty również tym osobom, które nie mają czasu na to, by robić zakupy w sposób tradycyjny- ocenia Mariusz Serafin.

Wszystkie zamówione produkty są dostarczane przesyłką kurierską. Wirtualny sklep dostępny jest na stronie www.dekoracje.brw.com.pl, ale także na www.brw.com.pl.

Grupa Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Grupa Black Red White dysponuje rozbudowaną siecią około 2,3 tys. punktów sprzedaży, z których ponad połowa to salony poza granicami kraju.