Ekspres do kawy firmy Nivona

Firma AGED wprowadziła na rynek centrów handlowych m.in. suszarki do rąk Dyson Airblade urządzenia, które w zaledwie 10 sekund ściągają wodę z dłoni, pozostawiając je zupełnie suchymi. Obecnie AGED oferuje ekspres do kawy marki Nivona.

Produkowane w Szwajcarii urządzenia Nivona cechuje atrakcyjny wygląd, ergonomiczne wzornictwo i szwajcarską jakość. Marka Nivona oferuje pełną gamę ekspresów, począwszy od linii 600 poprzez bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia z linii 700, aż do luksusowych modeli linii 800.

Model najwyższy w tej klasie – CafeRomatica 855, to ekspres z intuicyjną obsługą, który sprawdzi się w każdej kawiarni. Urządzenie oferuje pięciostopniowy wybór mocy kawy, trzystopniowe temperatury zaparzania, dodatkowo wyciszony wysokiej jakości młynek, automatyczne programy czyszczenia, niezależnie podgrzewana tacka na filiżanki. Przy przygotowywaniu cafe latte oraz cappuccino spienianie mleka odbywa się przy użyciu jednego przycisku – OneTouch Spumatore, również dla dwóch filiżanek równocześnie. Tekstowo – graficzny wyświetlacz LCD, inteligentne funkcje obsługi, elastyczne ustawienia – wszystko dostosowane w taki sposób, aby szybko i sprawnie przygotować kawę.

Firma AGED sp. z o.o. powstała 1 września 1992 roku. Od początku działalności specjalizuje się w imporcie (elektrycznych i nieelektrycznych) artykułów gospodarstwa domowego na rynek Polski. Dewizą firmy jest dostarczanie klientom produktów o jak najwyższej jakości, za możliwie jak najbardziej przystępną cenę. Wszystkie marki, które są importowane przez firmę to liderzy pod względem technologii i wzornictwa w swoich grupach towarowych.