Sklep Krakowski Kredens

Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska SA w 2012 roku otworzyła trzy delikatesy, zlokalizowane w galeriach handlowych w Łodzi, Kielcach i Żyrardowie. W tym roku powstaną jeszcze co najmniej dwa sklepy tej sieci.

W listopadzie planowane jest otwarcie delikatesów w miejsce dotychczasowego stoiska w centrum handlowym w Bielsku-Białej, oraz uruchomienie sklepu w centrum handlowym w Łomiankach. Spółka nie wyklucza do końca 2012 roku otwarcia jeszcze jednego lub dwóch nowych lokali.

Środki finansowe potrzebne na realizacje tych inwestycji szacowane są na ok. 1,2 mln zł i w całości będą pochodzić z wypracowanych przez spółkę Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska SA nadwyżek finansowych.

Obecnie sieć sklepów liczy 40 samodzielnych punktów sprzedaży, które znajdują się w głównie w centrach handlowych, m.in. w warszawskiej Arkadii, Galeri Krakowskiej i Galerii Bonarka.

Dodatkowo produkty dostępne są na stoiskach firmowych w sieci delikatesów Alma oraz w sklepie internetowym www.alma24.pl. Średnia powierzchnia sprzedażowa sklepów to około 40-80 mkw., a stoisk w Almie wynosi 20 mkw.