Sklep Moodo

– Realizując przyjętą strategię rozwoju planujemy, że do końca 2012 roku nasza sieć będzie liczyła około 130 sklepów. W tym miesiącu otwieramy pięć nowych placówek – poinformowała Retailnet.pl Monika Kujas, reprezentująca spółkę.

-Interesują nas różne lokalizacje, zarówno główne ulice handlowe, deptaki, jak i atrakcyjne lokale w centrach handlowych- podkreśla Monika Kujas.

Firma Moodo Urban Fashion Mode jest w Polsce właścielem 127 salonów Moodo. Średnia wielkość sklepów Moodo to 60 mkw. Swoje salony w centrach handlowych ma już m.in. w Galerii Leszno w Lesznie, CH Bielawy w Toruniu, Galerii Mrówka w Ciechanowie, Galerii Mazovia w Płocku, CH Europa w Rzeszowie. Firma prowadzi także sprzedaż przez internet.

Moodo to rodzinna firma z długimi tradycjami w branży odzieżowej, sięgającymi początku lat 90. Oferta sieci skierowana jest do młodych kobiet, które cenią dobry wygląd, jakość ubrań i wygodę. Firma współpracuje z ponad 200 odbiorcami multibrandowymi w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz z agentami w Rosji i na Białorusi. Rozwija się także za pomocą franczyzy. Sklepy sieci funkcjonują w miastach nie mniejszych niż 25 tys. mieszkańców.