Spółka Atlantic, właściciel sieci salonów z bielizną w listopadzie 2012 roku uruchomił trzy nowe punkty sprzedaży. Otwarto sklep w Outlet Park Szczecin, w centrum handlowym M1 w Zabrzu oraz sklep partnerski w Dębicy.

Firma chce zwiększyć sieć placówek działających na zasadzie franczyzy depozytowej. Salony będą uruchamiane w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. Koncepcja franczyzy depozytowej polega na zatowarowaniu sklepu franczyzobiorcy na koszt właściciela marki.

Atlantic SA zajmuje się produkcją i sprzedażą bielizny. Firma od 15 lat jest obecna na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Do spółki Atlantic należą trzy marki: Atlantic, L`uni, Arcado. Aktualnie w ramach sieci funkcjonuje ponad 130 sklepów w tym własne i franczyzowe.

Sklepy Atlantic mają powierzchnię 40-80 mkw., są zlokalizowane w galeriach handlowych lub przy głównych ulicach miast. Produkty marki Atlantic można również kupić za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego.

Atlantic jest jedną z najbardziej popularnych marek bielizny w Polsce. Oferuje zarówno bieliznę damską jak i męską. Sieć sklepów marki Atlantic obecna jest na rynku polskim, czeskim i słowackim.