Sklep Muscle Clinic

W warszawskich Złotych Tarasach otwarto pierwszy w Polsce profesjonalny sklep multibrandowy z niemieckimi markami suplementów diety i środków spożywczych dla sportowców. Muscle Clinic zajmuje powierzchnię 38,6 mkw. w sąsiedztwie sklepów Extreme Sport&Style i Toys4Boys.

W ofercie Muscle Clinic znajdują się produkty takich marek jak: Muscle Clinic, AllStars, PowerBar – sportowa linia produktów Nestle, Noblepharma czy Orthomol.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w centrum Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara.

Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino, klub fitness oraz szereg punktów usługowych. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały już wielokrotnie nagrodzone. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards).