DH Renoma
DH Renoma, CDI

Butik By Insomnia o powierzchni 67 mkw. zostanie otwarty we wrocławskim Domu Handlowego Renoma. Najemca  swój pierwszy salon w centrum handlowym planuje otworzyć pod koniec listopada 2012 roku. By Insomnia to sieć sześciu sklepów działająca w centrach dużych polskich miast. Marka By Insomnia powstała jesienią 2011 roku. Oferta salonów tej sieci obejmuje ubrania, a także akcesoria, które stanowią dopełnienie do bazowej linii. Marka promowana jest przez aktorki Violę Kołakowską, Karolinę Malinowską oraz Julię Pietruchę.

Twórcami marki są projektantki mody Natalia Pstrokońska i Marlena Niestryjewska. Jak podkreślają- najbliższa jest im skandynawska prostota i estetyka kopenhaskiej ulicy i właśnie na niej opierały się tworząc kolejne modele by Insomnia. Celem było stworzenie kolekcji ubrań, których fasony będą zgodne z trendami, ale przede wszystkim pozwolą czuć się swobodnie i komfortowo.

Właścicielem sklepów By Insomnia jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Natalia”, z siedzibą Warszawie  wpisane dnia 25.01.2005 roku do Ewidencji Działalności Gospodarczej miasta stołecznego Warszawy pod numerem 211205.