Sklep 4F

Firma OTCF właściciel sieci sklepów marki 4F ze sprzętem i odzieżą sportową w listopadzie 2012 otworzył dwa nowe sklepy i przygotowuje się do uruchomienia dwóch kolejnych. Jeden z ostatnio otwartych  salonów powstał się w Galerii Rzeszów będącej częścią City Center Rzeszów. Zajął on powierzchnię 125 mkw. Kolejny sklep o powierzchni ponad 100 mkw. otwarto w galerii handlowej w Bielsku-Białej.

Kolejne sklepy 4F rozpoczną działalność  24 listopada 2012 roku. Salon w Centrum Handlowym Atrium Reduta w Warszawie będzie mierzył prawie 110 mkw.  Sklep w Galerii Łódzkiej  zajmie powierzchnię prawie 235 mkw. i będzie największym salonem sprzedaży tej sieci.

Obecnie w Polsce działa ok. 100 salonów marki 4F, głównie w centrach handlowych.. Sklep monobrandowy 4F to miejsce, gdzie na powierzchni od 80 do 200 mkw. znajdują się strefy dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.Produkty firmy można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego. Firma OTCF umożliwia otwarcie sklepów na zasadach franczyzy.

Sklepy własne zajmują średnio 150 mkw. powierzchni. Sklepy franczyzowe mierzą średnio 100 mkw., a stoiska franczyzowe mają 50 mkw. powierzchni.

4F to sklepy oferujące odzież do  aktywnego wypoczynku i uprawiania sportu. Marka została opracowana oraz stworzona przez OTCF sp. z o.o – firmę działającą na polskim rynku odzieżowym od ponad 17 lat. W obecnej postaci pojawiła się po raz pierwszy kilka lat temu, kiedy to wyewoluowała ze stworzonej w 2002 roku marki 4FUN. Obecnie OTCF sp. z o. o. Jest wiodącym w Polsce producentem odzieży i sprzętu sportowego, a także właścicielem marek: FOB, Outhorn oraz Wild Nature.