Galeria Nova Park
Galeria Nova Park, Caelum

Najemcami gorzowskiego Centrum Handlowego NoVa Park zostały sklepy sieci Scotfree oraz Sephora. Salon Scotfree zajął powierzchnię 119 mkw. i znajduje się na pierwszym piętrze, w pobliżu sklepów Coccodrillo oraz Cubus. Perfumeria Sephora o powierzchni 248 mkw. mieści się na parterze.

– Dokładamy wszelkich starań, aby coraz to nowe marki gościły w naszym centrum, a oferta była kompleksowa i odpowiadała na potrzeby mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego oraz województwa lubuskiego – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Scotfree to marka oferujaca  modę miejską dla mężczyzn i kobiet. Sephora sprzedaje ekskluzywne kosmetyki.

Łączna powierzchnia handlowa NoVa Park to ponad 32 tys. mkw. Obiekt działa od kwietnia 2012 roku. Zlokalizowany jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych.

Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są  Caelum Development oraz węgierski deweloper Futureal, a zarządcą Apsys Polska.