Fashion TV
Fashion TV

FashionTV poinformowało o planach otwarcia pierwszego europejskiego butiku I Love Fashion w Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi. Otwarcie prawie 200 metrowego butiku planowane jest na 12.grudnia 2012 roku.

I Love Fashion posiada około 100 butików na całym świecie, większość w Azji. Pierwszy w Polsce, a jednocześnie pierwszy w Europie sklep I Love Fashion będzie zlokalizowany w największym polskim centrum wyprzedaży – Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi. Dodatkowo, na terenie istniejącego już ponad 20 lat i położonego po przeciwnej stronie Drogi Krajowej nr 1 Centrum Targowego Ptak zostanie z uruchomiona hurtownia dostarczająca odzież i dodatki z kolekcji I Love Fashion (Paris) na rynek europejski.

Na początek butik I Love Fashion przedstawi kolekcję skierowaną dla kobiet. Będą to wysokiej jakości produkty oferowane w przystępnej cenie. Kolekcja I Love Fashion jest bowiem przygotowana tak, by sprostać wymaganiom współczesnych konsumentów, którzy chcą kupować produkty modnie zaprojektowane, wysokiej jakości, ale w dostępnej cenie.

Docelowo oferta butiku I Love Fashion będzie składała się zarówno z kolekcji odzieży skierowanej do kobiet jak i do mężczyzn. Już wkrótce w sklepie będzie można znaleźć szeroki asortyment odzieży ready to wear, bieliznę, stroje kąpielowe, obuwie, okulary, biżuterię, zegarki, perfumy i akcesoria.

Jak podkreśla inwestor, nieprzypadkowy jest wybór tej lokalizacji. Ptak Outlet to 33 tys. mkw. powierzchni handlowej i docelowo 140 sklepów oferujących produkty światowych marek. Ptak Outlet to też pierwsza część inwestycji Ptak Expo składającej się z ośmiu stref aktywności gospodarczej. Przypomnijmy,  Centrum Handlowe Ptak odwiedza ponad 6 mln. klientów rocznie. Wśród nich około 30 proc. to przedstawiciele rynków wschodnich: rosyjskiego, ukraińskiego, białoruskiego, litewskiego, łotewskiego, estońskiego, czeskiego, słowackiego – a także innych europejskich, takich jak niemiecki.

 

Stacja FashionTV, właściciel marek F Couture i I Love Fashion, w tym roku obchodzi swoje piętnaste urodziny. Specjalizuje się w dziedzinie fashion & luxury wśród wszystkich nadawców telewizyjnych. Widzowie FashionTv przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu mogą oglądać relacje z najważniejszych wydarzeń modowych, odbywających się na całym świecie, wywiady z gwiazdami, reportaże z czerwonych dywanów oraz materiały z sesji zdjęciowych. Jest też pierwszą na świecie stacją nadającą nie tylko w jakości HD, ale również w technologi 3D. Od kilku lat stacja sukcesywnie wprowadza na rynek również swoje inne produkty: napoje F Beverages, sieć kawiarni, w których spotykają się miłośnicy fashion oraz kolekcję odzieży i dodatków F Couture i I Love Fashion.