CH Auchan Bydgoszcz
CH Auchan Bydgoszcz, Immochan

Do grona najemców kujawsko – pomorskiego Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołączyło biuro podróży Itaka. Salon o powierzchni 41,26 mkw., zlokalizowany na terenie galerii, oferuje wycieczki zagraniczne, objazdowe, krajoznawcze oraz wczasy. Salon został otwarty 22 listopada 2012 roku.

Itaka istnieje na rynku już 23 lata. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 98 punktów sprzedaży, które są zlokalizowane również w centrach handlowych m.in.: w Sadyba Best Mall, Blue City, Plaza Toruń. W swojej ofercie ponad dwieście programów wycieczek objazdowych i wypoczynkowych.

Salon Itaka w galerii handlowej Auchan będzie drugim w bydgoskiej galerii punktem, oferującym wczasy. Swoje oferty zaprezentuje on bowiem obok biura Wezyr.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz, to ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Ofertę uzupełnia hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum Handlowe posiada parking na 2,5 tys. miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada również bezpłatny plac zabaw dla dzieci.

Obiekt należy do Immochan.