Wizualizacja Galerii Dębiec
Wizualizacja Galerii Dębiec, RED Real Estate Development sp. z o.o.

Dobiegają końca przygotowania do rozpoczęcia budowy Galerii Dębiec, która powstanie w Poznaniu przy ulicy 28 Czerwca 1956 r.  Inwestor, spółka Red Real Estate Development, planuje budowę dwukondygnacyjnej galerii w której poza operatorem spożywczym, znajdzie się około 50 sklepów i butików oraz punktów usługowych o powierzchniach od 20 mkw. do 500 mkw.

Dwukondygnacyjny obiekt składał się będzie z poziomu handlowego oraz parkingu z 358 miejscami postojowymi. Kompleks, który zaoferuje 9770 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, został zaprojektowany przez poznańską pracownię architektoniczną Archikwadrat.

Komercjalizacja centrum, jak poinformował inwestor, postępuje zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem. Obecnie finalizowane są umowy z kluczowymi najemcami. Równocześnie prowadzone są też rozmowy z wieloma firmami zainteresowanymi otwarciem w centrum swojej placówki. Otwarcie Galerii Dębiec planowane jest w pierwszym kwartale 2014 roku.

Nowe centrum handlowe powstanie w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego RED Park.

RED Real Estate Development sp. z o.o. to firma deweloperską. W Polsce jest obecna od 2006 roku, specjalizuje się zarówno w projektach komercyjnych, budowie hoteli jak i budownictwie mieszkaniowym.