Salon Vissavi
Salon Vissavi

Najnowszy salon marki Vissavi został otwarty w Galerii Rzeszów będącej częścią kompleksu City Center Rzeszów. Ma on powierzchnię 74 mkw. i mieści się na poziomie +1. Kolejne salony firmy zostaną otwarte w 2013 roku. Jak poinformowali nas przedstawiciele firmy, w przyszłym roku planowane jest otwarcie pierwszego salonu w Poznaniu w Galerii Poznań City Center na poziomie +1.

Vissavi obecnie posiada 9 salonów własnych, 6 franczyzowych i około 50 sklepów patronackich. Vissavi jest firmą odzieżową zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży młodzieżowo – damskiej należącą do Vissavi sp. z o.o. Sprzedaż produktów odbywa się poprzez sieć sklepów firmowych oraz poprzez sklepy patronackie w całej Polsce i poza granicami kraju.

Sklepy Vissavi mają nowoczesną stylistykę, utrzymaną w kolorach ecru i beżu z elementami czerni. Meble wykonane są z matowej stali nierdzewnej wykończone naturalnym drewnem dębowym. Sklepy podzielone są na dwie strefy: odzieży imprezowej oraz codziennej.

Projektanci Vissavi tworzą autorskie kolekcje, które produkowane są w krótkich seriach, tylko i wyłącznie w Polsce, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów. Vissavi oferuje zarówno eleganckie żakiety, sukienki, spodnie, spódnice na różnego rodzaju uroczystości, jak i odzież casualową do pracy, szkoły czy wyjazdy weekendowe. W zimie w salonach sprzedawane są również płaszcze, futra i kurtki.