Wizualizacja CH Serenada
Wizualizacja CH Serenada

W Centrum Handlowym Serenada w Krakowie powstaną dwa sklepy sieci należących do LPP Home&You, który zajmie 400 mkw.  oraz Re Kids  o powierzchni 260 mkw.

Salony Home and You oferują  produkty  i akcesoria wyposażenia wnętrz. Marka obecna jest w Polsce, Czechach, Estonii, w Rosji oraz na Ukrainie. Re Kids to sklepy z ubraniami dla dzieci sieci Reserved.

Mayland Real Estate posiada prawomocne pozwolenie na budowę centrum handlowego Serenada w Krakowie. Powierzchnia najmu Serenady wyniesie 42 tys. mkw. Centrum powstanie w rejonie największej w Krakowie koncentracji obiektów komercyjnych i rozrywkowych (łącznie 100 tys. mkw najmu) i będzie komplementarne do działających w sąsiedztwie sklepów wielkopowierzchniowych oraz kompleksu rozrywkowego. Dzięki położeniu przy głównej osi komunikacyjnej Krakowa obiekt znajdzie się w strefie 15 min dojazdu samochodem dla prawie pół miliona mieszkańców, czyli praktycznie całej lewobrzeżnej części miasta. CH Serenada będzie miało dwa poziomy handlowe oraz parkingi na 1700 miejsc.

Swoje sklepy w CH Serenada otworzą m.in.: Mohito, Cropp Town, Reserved, Cubus i House.

Autorem projektu architektonicznego centrum jest pracownia architektoniczna AMC Chołdzyński.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantar w Słupsku. Mayland planuje w najbliższych latach budowę kolejnych centrów handlowych. Pierwszym z nich będzie CH Wzgórze w Gdyni – największe centrum handlowe na Pomorzu.