Media Expert
Media Expert, Terg

Terg SA, właściciel sieci elektromarketów Media Expert otworzył salon sprzedaży w Żuromińskim Centrum Handlowym. Co roku, jak podkreślają przedstawiciele firmy otwieranych jest kilkadziesiąt nowych placówek.  Z początkiem  roku zarząd spółki deklarował, że przez cały 2012 rok powstanie ok. 35 nowych sklepów. Tak też ma być w 2013 roku.

Salon w Żurominie jest kolejnym z prawie 290 salonów Media Expert w całej Polsce. W najbliższym czas sieć zapowiedziała jeszcze cztery kolejne otwarcia: w Żarach, Słupcy i Grajewie oraz w Żninie.

Wszystkie wymienione salony należą do firmy Terg SA – dystrybutora sieci Media Expert. Media Expert to jedna z trzech największych sieci oferującej multimedia, RTV i AGD w prawie 290 elektromarketach w całej Polsce.  Firma dostarcza elektronikę użytkową. Salony Media Expert powstają w miejscowościach liczących do 100 tys. mieszkańców. Sieć rozwija się intensywnie.

Lokale sieci znajdują się m.in. w centrach, galeriach i parkach handlowych (np. w Galerii Tęcza w Kaliszu, Galerii Dekada w Sieradzu, CH Plaza w Toruniu, Galerii Korona w Kielcach, PH Tatary w Lublinie).

Firma posiada także sklep on-line.