Salon Marilyn

Firma Marilyn podpisała umowę najmu ze spółką Echo Investment. Efektem tego porozumienia będzie otwarcie salonu marki w Galerii Olimpia w Bełchatowie. Sklep z bielizną będzie mierzył 50 mkw. powierzchni.

Kolejny punkt sprzedaży zostanie otwarty na początku grudnia 2012 roku w Centrum Handlowym Alfa w Olsztynie. W ostatnich dniach otwarto nowy salon marki w Centrum Handlowym Alfa w Gdańsku.

Jak poinformowali przedstawiciele Marilyn, firma zanotowała w ostatnim miesiącu ponad 20-procentowy wzrost sprzedaży. Lokale marki mierzą średnio od 20 do 60 mkw. Wyspy w centrach handlowych zajmują powierzchnię 15 mkw.

Obecnie w Polsce działa 20 salonów własnych marki oraz kilka sklepów franczyzowych w Warszawie, Strzelcach Opolskich i w Gorzowie Wielkopolskim. Wciąż poszukiwani są nowi partnerzy biznesowi do otwarcia kolejnych salonów franczyzowych.

Firma Marilyn Marzena Janiak powstała w listopadzie 1994 roku. Jest ona nie tylko właścicielem sieci sklepów, ale też jednym z wiodących producentów wyrobów pończoszniczych w Polsce. Produkuje zarówno luksusowy asortyment, jak i produkty klasyczne.