Salon Martes Sport
Salony Martes Sport

Przedstawiciele spółki Martes Sport deklarują, że  w ciągu najbliższych dwóch lat otworzą około 60 sklepów. Do końca 2012 roku Martes Sport ma mieć około 50 sklepów, a w roku 2013 planuje otworzyć kolejne 25 -30 salonów sprzedaży.

Przypomnijmy, obecnie w ramach sieci funkcjonują 42 salony sprzedaży. Ich łączna powierzchnia to ponad 24 tys. mkw. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw. Spółka Martes Sport, właściciel sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi, uruchomiła nowy lokal handlowy w Galerii Venus w Świdniku. Otwarcie salonu o powierzchni 250 mkw. to kolejny etap realizacji planów ekspansji spółki na polskim rynku.

Ostatnio sieć salonów Martes Sport powiększyła się także o nowy sklep w Galerii Rzeszów, w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Plaza w Poznaniu, w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie oraz w Centrum Handlowym Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu.

W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. takich marek jak: Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Nike. Pierwszy sklep sieci został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. Kolejne powstały m.in. w Częstochowie, Bielsku-Białej (Sarni Stok), Rybniku, Zgorzelcu, Legnicy, Toruniu, Oświęcimiu, Gorzowie Wielkopolskim, Dębicy, Świdnicy, Grudziądzu, Świeciu, Słupsku, Giżycku, Krakowie.