Wizualizacja Multiboxu w Ostrowie Wielkopolskim
Wizualizacja Multiboxu w Ostrowie Wielkopolskim

Multibox Ostrów Wielkopolski zostanie otwarty 30 listopada 2012. Obiekt o powierzchni ponad 3,5 tys.  mkw. jest wynajęty w 100 proc. W obiekcie swoje sklepy będą miały takie sieci jak: Biedronka, Jysk, KiK Textil Discont, Centrum Chińskie. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Parku Handlowego Multibox Ostrów Wielkopolski odpowiadała Mallson Polska.

Obiekt położony jest przy ulicy Witosa w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Ostrovia – największego obiektu handlowego w regionie aglomeracji kalisko-ostrowskiej.

Parki Handlowe Multibox działają już w miastach Świecie, Siedlce, Łask. Inwestorem jest Budrem – firma budowlana z Ostrowa Wielkopolskiego która w najbliższych 3 latach planuje budowę około 10 kolejnych obiektów tego typu.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą usługi z zakresu nieruchomości komercyjnych. Zajmuje się doradztwem obejmującym nieruchomości handlowe oraz procesy inwestycyjne. Obecnie w swoim portfolio posiada kilkadziesiąt centrów i parków handlowych  o łącznej powierzchni 520 tys. mkw. w których działa w sumie  około 1,5 tys. sklepów. Na liście obiektów obsługiwanych przez Mallson Polska są m.in. Galeria Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim i Galerii Mazovia w Płocku.