Salon Greenpoint
Salon Greenpoint, Fandango

Firma Fandango będąca właścicielem sklepów odzieżowej sieci Greenpoint co miesiąc otwiera po kilka salonów.  1 grudnia 2012 roku butik z odzieżą dla kobiet tej marki znajdzie się w Galerii Brzeg. Salon zajmie powierzchnię 75 mkw. i będzie 76. salonem sprzedaży sieci należącej do Fandango Jan Orłowski sp. jawna.

Ostatni punkt sprzedaży został otwarty w Galerii Rzeszów będącej częścią kompleksu City Center Rzeszów i zajął powierzchnię 111 mkw. Krakowska spółka Fandango, uruchomiła także sklep internetowy. Nowy kanał dystrybucji ma przekonać do zakupów panie mieszkające w miastach, w których nie ma sklepu marki. Asortyment wirtualnej placówki odpowiada produktom dostępnym w tradycyjnych sklepach marki.

Greenpoint to marka, istnieje na polskim rynku od 10 lat. Fandango umożliwia otwarcie sklepu na zasadach partnerskich. Przy współpracy franczyzowej firma wymaga lokalu o powierzchni od 80 do 120 mkw. powierzchni w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Marka skupia się na ekspansji głównie w centrach handlowych. Oferta sklepów Greenpoint skierowana jest do kobiet w wieku pomiędzy 25 a 40 lat.