Salon KiK
Salon KiK, KiK Textilien und Non-Food GmbH

Do końca listopada 2012 zostaną otwarte sklepy sieci KiK w centrach handlowych w Tarnowie, Rzeszowie, a także w Ostrowie Wielkopolskim i Rudzie Śląskiej. Niemiecka sieć dyskontowa KiK zamierza otworzyć w Polsce przed końcem 2012 r. od 15 do 20 sklepów. W kolejnych latach liczba placówek, zgodnie z zapowiedzią przedstawicieli sieci, ma wzrosnąć w całej Polsce do 100. Poza odzieżą, w sklepach KiK znaleźć można upominki, zabawki, kosmetyki, akcesoria i artykuły do domu.

W listopadzie 2012 salon  KiK otwarto w częstochowskim Centrum Handlowym Fortuna . Sklep zajął w powierzchnię 650 mkw. KiK stanowi tam uzupełnienie dla oferty supermarketu Simply oraz sklepów Takko, Pepco i Mix Electronics.

Działająca od 1994 r. firma KiK Textilien und Non-Food GmbH jest obecnie właścicielem około 3,2 tys. sklepów w ośmiu krajach europejskich. Ekspansję  zagraniczną sieć  rozpoczęła w 1998 roku wejściem na rynek austriacki. W 2007 roku firma otworzyła swoje pierwsze oddziały w Czechach i Słowenii, a rok później na Węgrzech i Słowacji. W 2011 r. pierwsze sklepy KiK pojawiły się także w Chorwacji, a w 2012 w Polsce.