Outlet Park Szczecin
Outlet Park Szczecin, Echo Investment

Sklep Pako Lorente z eleganckimi ubraniami męskimi  o powierzchni 110 mkw. powstanie w Outlet Park Szczecin. Otwarcie pierwszego sklepu Pako Lorente w Szczecinie odbędzie się w 8 grudnia 2012 roku.

Pako Lorente to polska marka salonów z ubraniami dla mężczyzn. W swojej ofercie posiadają one  koszule, eleganckie garnitury, marynarki, buty, kamizelki ślubne czy płaszcze. Kolekcję marki uzupełniają dodatki takie jak: krawaty, paski, szaliki czy spinki. W kolekcjach znajdują się także swetry, bezrękawniki, spodnie i kurtki. W polskich centach handlowych działa blisko 30  sklepów tej marki. Właścicielem sieci jest Pako Lorente s.c.

Outlet Park Szczecin to inwestycja łącząca cechy galerii handlowo-rozrywkowej i centrum wyprzedażowego. Jest to również pierwsze centrum outletowe w regionie zachodniopomorskim. Zbudowany przez spółkę Echo Investment Outlet Park Szczecin został otwarty 7 listopada 2012 roku.

Budowa Outlet Park Szczecin odbywa się w dwóch etapach. W I fazie  powstała galeria handlowa, w której działa 70 sklepów, 7-salowe kino Helios, supermarket Piotr i Paweł oraz Smyk Megastore. W rok po zakończeniu pierwszego etapu budowy, rozpoczną się prace związane z drugim. Po ich zakończeniu w Outlet Park Szczecin powstanie jeszcze około 60 sklepów. Powierzchnia najmu obiektu  to 24 tys. mkw., a powierzchnia całkowita przekracza 30 tys. mkw.