Salon La Mania
Salon La Mania, DH Renoma

Po Warszawie i Katowicach firma La Mania sp. z o.o. zdecydowała się otworzyć swój nowy butik marki La Mania we Wrocławiu. Sklep z ekskluzywną odzieżą został otwarty na parterze Domu Handlowego Renoma i zajął powierzchnię prawie 100 mkw. W salonie można znaleźć pełną kolekcję marki, na którą składają się głównie eleganckie sukienki, bluzki, spódnice oraz wysokiej jakości akcesoria.

Jak już informowaliśmy La Mania podjęła już pierwsze kroki związane z zagraniczną ekspansją marki otwierając stoisko w domu towarowym Harrods w Londynie. Joanna Przetakiewicz, założycielka marki La Mania zapowiedziała też, że planuje otwarcie salonów i sprzedaż swojej odzieży także w Rosji, na Ukrainie, w Chinach i w Japonii.

Obecnie w kraju w centrach handlowych działają salony w Galerii Mokotów w Warszawie oraz CH Silesia City Center w Katowicach. Firma La Mania sp. z o.o. planuje otwarcia sklepów w największych centrach handlowych w Polsce. Odzież firmy można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego.