Dom Mody Klif
Dom Mody Klif

Zakończono modernizację fasady oraz wnętrza warszawskiego Klifa. Wraz z modernizacją zmieniono także nazwę obiektu na Dom Mody Klif. Oficjalne otwarcie centrum dla klientów w nowej odsłonie będzie miało miejsce 1 grudnia 2012 roku.

W przebudowywanym Klifie po raz pierwszy w Polsce użyto na tak dużą skalę wysokiej klasy surowców jak kompozyt z żywicy akrylowej i minerałów naturalnych. Materiały te dają możliwość wykonania niewidocznych łączeń, kształtowanie różnorodnych brył, a w szczególności opływowych form, jakie ma na przykład nowa fontanna ze sceną. Dzięki zmianie oświetlenia i kształtu sufitu, który poprzednio miał formę bardziej industrialną – nowa przestrzeń uzyska bardziej jasny charakter. W centrum powstała również specjalna strefa dla klientów, gdzie można odpocząć, posłuchać muzyki fortepianowej na żywo, a także wziąć udział w ciekawych wydarzeniach.

Dom Mody Klif to obiekt handlowy kierujący ofertę do klientów z segmentu premium. W ofercie galerii pojawiało się coraz więcej butików i sklepów z wyselekcjonowanym asortymentem. Obecnie w Klifie swoje sklepy ma wiele unikalnych brandów, takich jak: Tru Trussardi, MaxMara, Marella, Penny Black, Furla, Veroni – Elisabetta Franchi, Emanuel Berg, Marina Rinaldi, Stefanel. Swoje pierwsze sklepy otworzyły w Klifie: S’Portofino, Baldinini, Pollini, Paul&Shark czy Gant.

Wybudowany w 1999 roku Klif był jednym z pierwszych obiektów handlowo-usługowych w Warszawie. Obiekt ma  18 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Zarządcą obiektu jest firma BNP Paribas Real Estate. Firma oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, które obejmują cały cykl życia nieruchomości: property development, transaction, consulting, valuation, property management i investment management.