Salon Symbiosis
Salon Symbiosis, MIG

Marketing Investment Group otworzył 30 listopada 2012 roku w Centrum Handlowym Auchan Łomianki salon Symbiosis  o powierzchni 90 mkw.

– To 3. salon Symbiosis w nowej koncepcji meblowej. W 2012 roku otworzyliśmy salony w Galerii Wisła w Płocku oraz w łódzkiej Manufakturze.  Cały czas obserwujemy naszych klientów, dla których jest to koncept obuwniczy inny niż wszystkie – mówi Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor Departamentu Administracji i Najmu w MIG.

– W 2013 roku planujemy także kolejne otwarcia. Symbiosis podniósł poprzeczkę wśród sklepów z eleganckim obuwiem topowych marek. Dobry produkt to nie wszystko. Dlatego – Symbiosis to coś więcej niż buty – dodaje Katarzyna Kamińska-Nobis.

Salon Symbiosis to pierwszy salon obuwniczy w Polsce, który serwuje klientom kawę. W ofercie znajduje się obuwie damskie i męskie z kategorii smart casual marek Lacoste, Timberland, Tommy Hilifiger, Ecco.

– Salon Symbiosis wprowadza nas w elegancki klimat udomowienia. Wnętrze zostało ocieplone drewnianymi elementami, wygodną sofą i kompletem wypoczynkowym. Dbamy o detale – gazety, książki, stylowa lampa, ramki na zdjęcia. Bardzo ważnym elementem wystroju każdego salonu jest zdekonstruowana szafa. Nasz architekt – Marcin Mroczkowski – wyszukuje designerskie perełki z dawnych lat i nadaje im zupełnie nowy wygląd – tak powstają niespotykane meble. Szafa łamie konwencję tradycyjnych półek i stołów, na których zwykle układane są produkty. Uzupełnia sklep o coś innego i wyjątkowego – mówi Katarzyna Kamińska-Nobis.

Za projekt wszystkich salonów Symbiosis odpowiada Dział Techniczny oraz specjaliści ds. VM z Grupy MIG.

Właścicielem salonów Symbiosis jest Marketing Investment Group. Spółka ma w swoim portolio także takie marki jak Sizeer, 50 style oraz Umbro. Jest także wyłącznym dystrybutorem marek Timberland, Lotto, New Era oraz linii obuwniczych Lacoste i Head.