Salon Sizeer

Nowy salon sieci Sizee znajdzie się w Galerii Olimpia w Bełchatowie. Ma on powierzchnię 100 mkw. i jest 65. punktem w multibrandowej sieci. Sizeer oferuje produkty znanych marek z kategorii sport style i lifestyle, stale poszerzając portfolio o kolejne zagraniczne brandy.

– Wraz z otwarciem kolejnego salonu Sizeer wprowadzamy do sprzedaży produkty kultowej marki– mówi Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor Departamentu Administracji i Najmu MIG.

-Tym razem to czapki New Era. Będą dostępne w wybranych lokalizacjach, także w Galerii Olimpia w Bełchatowie. Pracując nad rozwojem sieci stale badamy potrzeby klientów i chcemy je spełniać w miarę możliwości. Nowy salon w Bełchatowie dołącza do pozostałych 64., dzięki temu coraz wyraźniej zaznaczamy swoją obecność w każdym rejonie Polski- podkreśla Katarzyna Kamińska-Nobis.

W pierwszym tygodniu grudnia zostanie otwarty 66. salon Sizeer – w Galerii Sfera w Bielsku-Białej.

Właścicielem wszystkich salonów Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Mizuno, Confront, Feewear,  a także właściciel sieci outletów 50 style.