CH Kosmos w Koszalinie
CH Kosmos w Koszalinie

Salon, zajmujący powierzchnię 356 mkw. jest czwartym sklepem tej marki w Koszalinie. Rossmann uzupełnia tenant-mix Galerii Kosmos, w której znajdują się także tacy najemcy jak: supermarket Piotr i Paweł, fitness club Pure Fitness, kręgielnia MK Bowling oraz BRE i Multibank ze swoją koszalińską centralą.

– Cieszymy się z otwarcia Drogerii Rossmann w Galerii Kosmos. Jesteśmy przekonani, że nowy najemca dobrze wpisze się w obecny charakter obiektu oraz tenant-mix. Jesteśmy przekonani, że placówka będzie gromadzić wielu zadowolonych klientów – mówi Łukasz Tomczak, marketing & PR manager Caelum Development.

Galeria Kosmos to obiekt zlokalizowany w samym centrum Koszalina, należący do Caelum Development. Obiekt otwarty w 2009 roku dysponuje powierzchnią najmu blisko 5,5 tys. mkw. Do dyspozycji klientów znajduje się także podziemny parking na 80 samochodów.

Caelum Development to irlandzka firma  z siedzibą główną w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10 – letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce a także na terenie Rumunii.