Galeria Tarnovia
Galeria Tarnovia, TK Development

Na wiosnę 2013 roku asortyment sklepu H&M w Galerii Tarnovia poszerzy się o kolejne działy mody – podaje Jarosław Lipiński, dyrektor działu najmu i rozwoju w TK Development. – Salon zostanie rozbudowany o kolejne 280 mkw.Obecnie ma powierzchnię ponad 1 tys. mkw.

Rozbudowę lokalu H&M zaplanowano na czas poświąteczny. Prace aranżacyjne będą tak prowadzone, aby działający sklep  funkcjonował bez przeszkód, a klienci mogli bez przeszkód robić w nim zakupy.

W ostatnich miesiącach deweloper TK Development przeprowadził re-wynajem blisko 700 mkw. powierzchni handlowej w Galerii Tarnovia, na której swoje sklepy otworzyły: Pepco i Centro. Do grona najemców dołączyła także kawiarnia Comffee House z cenionym asortymentem MK Cafe, kawiarnia zajęła powierzchnię ponad 90 mkw. na parterze obiektu.

Galeria Tarnovia to dwupoziomowe centrum handlowe o powierzchni 16,5 tys. mkw. przy ul. Krakowskiej w Tarnowie, wybudowane przez TK Development.

W ofercie Galerii Tarnovia znajdują się markowe sklepy z odzieżą i obuwiem, punkty gastronomiczne i usługowe. Wśród najemców Galerii Tarnovia są m.in.: H&M, New Yorker, Stradivarius, Camaieu, Carry, Deichmann, CCC, Ryłko, Douglas, Euro RTV AGD, 5-10-15, Venezia, Vistula, Wólczanka, Rossmann, Orsay, Pepco, Centro. Operatorem spożywczym jest Simply Market, należący do grupy Auchan.

W lipcu 2012 roku TK Development zawarła warunkową umowę z Heitman dotyczącą sprzedaży 70 proc. udziałów w Galerii Tarnovia w Tarnowie. Transakcja pomiędzy TK Development a firmą Heitman nie wpływa na funkcjonowanie Galerii Tarnovia. W dalszym ciągu na zlecenie TK Development obiektem zarządza firma CBRE Property Management Poland Sp. z o.o., a zespół Administracji Galerii Tarnovia jest niezmiennie do dyspozycji zarówno najemców jak i klientów.