Robert Kupisz
Robert Kupisz

Salon z ubraniami projektanta mody Roberta Kupisza  ma powierzchnię 50 mkw. i znajdzie się na pierwszym poziomie Galerii Mokotów, w części zwanej złotą aleją. Salon utrzymany będzie w, charakterystycznym dla projektanta, stylu industrialnym. Planowane otwarcie będzie miało miejsce 12 grudnia 2012 r.

Otwarcie nowego sklepu jest- jak poinformowali przedstawiciele sieci- następnym etapem rozwoju marki, skierowanej do osób młodych. Kolekcje projektanta dedykowane są zarówno do kobiet jak i do mężczyzn i inspirowane są przede wszystkim stylem ulicy.

– Chcę dać moim klientom komfort podczas zakupów, zależy mi też na tym, by więcej osób miało możliwość zetknięcia się z moimi kolekcjami – powiedział Robert Kupisz.

Robert Kupisz oficjalnie zadebiutował jako projektant mody w 2011 roku, choć projektował od lat. Na swoim koncie ma już trzy kolekcje. Obecnie ubrania projektanta można kupić w 4 salonach. Dwóch własnych ( w Warszawie i Krakowie) i dwóch partnerskich ( w Studiu Mody CH Arkadia w Skarżysku Kamiennej i Domu Towarowym PDT w Toruniu).

Galeria Mokotów należy do Unibail-Rodamco. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.