Sklep Organique
Sklep Organique, Apsys

W Centrum Handlowym NoVa Park otwarto sklep Organique, który poszerzył ofertę kosmetyczną gorzowskiego centrum. To pierwszy salon marki w Gorzowie Wielkopolskim. Organique zajmuje powierzchnię 20 mkw. i znajduje się na parterze w bliskim sąsiedztwie sklepów New Yorker oraz C&A.

– Kosmetyki naturalne cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków, dlatego chcieliśmy, aby również mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mogli korzystać z wysokiej jakości produktów wykonywanych ręcznie. Pojawienie się w NoVa Park sklepu Organique to właśnie odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Tym bardziej cieszy nas otwarcie nowego lokalu, ponieważ jest to pierwszy w naszym mieście salon tej marki – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Firma Organique od ponad 10 lat produkuje naturalne i ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. Produkty Organique można spotkać w gabinetach SPA, w sieci sklepów franczyzowych i mydlarniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą. W ofercie firmy znaleźć można kremy, mydła glicerynowe, peelingi, maski, balsamy czy żele do mycia. Sieć Organique liczy w Polsce ok. 30 punktów sprzedaży.

NoVa Park to centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, które zostało otwarte w kwietniu 2012 roku. Na terenie obiektu o powierzchni najmu 32 tys. mkw. funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.Kruk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska sp. z o.o.