Pasaż Grunwaldzki
Pasaż Grunwaldzki

Salon należy międzynarodowej sieci Fujifilm, w skład której wchodzą Studia Fotografii Cyfrowej FDi oraz Laboratoria Fotograficzne Fujifilm. Na polskim rynku firma obecna jest od 1989 roku.

Nowo otwarte Studio w Pasażu Grunwaldzkim oferuje odbitki zdjęć cyfrowych z każdego rodzaju nośnika, jak również zdjęć analogowych wraz z możliwością wywołania filmu. W punkcie można wykonać zdjęcia identyfikacyjne do wszystkich dokumentów, reprodukcje oraz fotogadżety (fotokubki, koszulki ze zdjęciem, jaśki itp.). Salon w swojej ofercie ma także filmy negatywowe kolorowe i czarno-białe, karty pamięci, drobne akcesoria fotograficzne, duży wybór ramek i albumów oraz aparatów fotograficznych. Oprócz bogatej oferty produktów i usług Studio Fotografii Cyfrowe FDi zapewnia także profesjonalne doradztwo w dziedzinie fotografii. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 37 mkw.

Pasaż Grunwaldzki,  wrocławskie centrum rozrywkowo-handlowe, powstał w 2007 roku. Na 130 tys. mkw. powierzchni całkowitej i  50 tys. mkw. GLA znalazło blisko 200 sklepów, punktów usługowych i restauracji oraz 11-salowe Multikino i supermarket.  W obiekcie jest  1400 miejsc parkingowych. Inwestorem Pasażu Grunwaldzkiego jest Echo Investment. Spółka  realizuje obecnie kilka projektów komercyjnych m.in.: Galerię Veneda w Łomży, Galerię Amber w Kaliszu i centrum handlowo-rozrywkowe Korona w Brasov w Rumunii. W listopadzie 2012 Echo Investment otworzył Galerię Olimpia w Bełchatowie oraz Outlet Park Szczecin.