Otwarcie Galerii Kamiennej
Otwarcie Galerii Kamiennej

W dniu otwarcia galerię odwiedziło ponad 14 tys. klientów. Co jest, jak podkreślają przedstawiciele inwestora, nadzwyczaj dobrym wynikiem przy mieście liczącym niemalże 55 tys. mieszkańców. Największą popularnością cieszyły się te sklepy, które na dzień otwarcia przygotowały wyjątkowe oferty cenowe – np. sklep RTV Euro AGD. Wzmożone zainteresowanie odczuli również właściciele Świata Zabawek oraz sklepy grupy LPP. Zaskoczona tak dużą liczbą klientów była także Telepizza.

Galerię Kamienną w Starachowicach otwarto z końcem listopada 2012 roku. Obiekt ma 13 tys. mkw. powierzchni całkowitej. Prace przy budowie trwały ponad rok. Głównym wykonawcą była firma Rosa-Bud.

– Galeria Kamienna wyraźnie wybija się poza dotychczasowe architektoniczne ramy miasta. Jest nowoczesna, dobrze wpisuje się w trendy charakterystyczne dla tego typu obiektów. Całkowita powierzchnia galerii to ponad 13 tys. mkw. W ofercie znajduje się 40 sklepów i punktów usługowych. Nasi Klienci odnajdą tu najpopularniejsze marki, jak: Reserved, Re-Kids, Orsay, Mohito, Cropp, House, Martes Sport, CCC, Deichmann, Drogeria Natura, Tele Pizza, Jubiler Skorpion, Świat Zabawek, Play, Plus, Orange, Elibut, MES Telefony, NKD. Wyrażamy nadzieję, że w pełni zaspokoimy gusta mieszkańców Starachowic – podsumowuje Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy inwestora. W najbliższym czasie ostatnie lokale zostaną uzupełnione o kolejne marki, które są w trakcie adaptacji oraz z którymi inwestor jest na etapie negocjacji finalnych.

Galeria Kamienna jest czwartym tego typu projektem Biura Prawno Finansowego  Inwestor. W portfolio firmy znajduje się rozbudowywane: CH Rywal w Białej Podlaskiej i  CH Hermes, w Skarżysku-Kamiennej oraz otwarta w 2012 roku Galeria Kociewska w Tczewie. Firma planuje budowę galerii w Cieszynie oraz w Kwidzyniu.