Logo Monika Jaruzelska
Logo Monika Jaruzelska

Salony sygnowane nazwiskiem stylistki, dziennikarki i projektantki mody Moniki Jaruzelskiej mieszczą się w centrach handlowych. Do tej pory otwarto dwa butiki. Znajdują się one w Centrum Handlowym Klif w Warszawie i Galerii Mokotów w Warszawie.

Firma Equity Doctors planuje otworzyć dwa salony marki. Jej przedstawiciele poinformowali redakcję Retailnet.pl, że umowy nie są jeszcze podpisane, dlatego nie mogą mówić o szczegółach. Nie wiadomo więc, czy w nowych salonach będzie dostępna wyłącznie kolekcja Moniki Jaruzelskiej czy zostanie zastosowane rozwiązanie podobne jak w Galerii Mokotów, gdzie można kupić zarówno ubrania projektantki, jak i odzież męską firmy Rage Age.

Przedstawiciele firmy Equity Doctors twierdzą też, że spółka nie ma w planach otwarcia sklepu internetowego umożliwiającego wirtualne zakupy. Zarówno marka odzieży damskiej Monika Jaruzelska, jak i brand oferujący ubrania męskie Rage Age należą do firmy Equity Doctors sp. z o.o.

Kolekcja Moniki Jaruzelskiej obejmuje stonowane kolory oraz dobrej jakości dzianiny. – Nie chcę tworzyć mody na czerwone dywany i jedynie dla celebrytek. Najważniejsze są dla mnie aktywne zawodowo kobiety, które lubią modę, ale stawiają na prostotę i wygodę stroju – mówi o swojej odzieży projektantka.