Salon Top Secret
Salon Top Secret, Redan

8 grudnia 2012 w Galerii Askana nastąpi otwarcie powiększonego salonu marki Top Secret. Lokal o dotychczasowej powierzchni 106 mkw. zlokalizowany na piętrze galerii będzie zajmować powierzchnię ponad 267 mkw., stając się największym salonem marki w Gorzowie Wielkopolskim i w regionie.

Jak podkreśla Radosław Wiśniewski prezes Spółki Redan SA, w której portfelu znajduje się Top Secret, nowa lokalizacja, większa powierzchnia i zmieniona aranżacja salonu dają lepsze możliwości ekspozycji kolekcji. Prezentacja ubrań i akcesoriów w zestawach stylistycznych ułatwi zakupy klientom. Spółka liczy na jeszcze większe zainteresowanie marką oraz, przez odpowiednią ofertę, skuteczne zaspokojenie ich potrzeb.

– Cieszymy się z otwarcia powiększonego salonu Top Secret w Askanie. Powiększenie lokalu naszego najemcy podkreśla silną pozycję obiektu w regionie gorzowskim. Galeria Askana ma za sobą udany proces przedłużania 5-letnich umów najmu i pomimo bardziej konkurencyjnego rynku lokalnego, wciąż jest najchętniej odwiedzanym obiektem handlowym w regionie – mówi Łukasz Tomczak, marketing & PR Manager grupy Caelum Development.

Top Secret dołączył do tenant-mixu Galerii Askana jesienią 2009 roku. Obecna umowa pomiędzy stronami sięga 31. grudnia 2017 roku. Top Secret to marka kierowana do ludzi nowoczesnych, aktywnych, realizujących się zawodowo, dla których ubiór ma znaczenie i jest sposobem wyrażenia własnej niepowtarzalnej osobowości –  Express Yourself.

Galeria Askana otwarta w 2007 to obiekt o powierzchni 18 tys. mkw GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. Do najważniejszych najemców należą: C&A, Top Secret,  Promod, Solar, Simple, Stradivarius, multiplex Helios z salami na 1200 osób oraz supermarket Chata Polska. Obiekt należy do Caelum Development – irlandzkiej grupy kapitałowej.

W portfolio inwestycji Caelum znajdują się m.in.: CH Nova Park (Gorzów Wielkopolski), Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz), Wratislavia Center (Wrocław), Galeria Wisła (Płock). Największym realizowanym przez zespół Caelum Development projektem jest wielofunkcyjny kompleks handlowo – rozrywkowy ParkLake Plaza w Bukareszcie, Rumunii (o powierzchni najmu 67 tys. mkw.).