Atrium Gamma
Atrium Gamma

Supermarket Biedronka, o powierzchni ponad 1 tys. mkw został najemcą   w Radomiu. Sklep będzie zlokalizowany obok salonów: RTV Euro AGD i Pepco. Powierzchnia handlowa Atrium Gama wynosi 15 tys. mkw. Wśród kluczowych najemców centrum znajdują się m.in.: market budowlany OBI, salony: Takko, Boti, 5-10-15 i CCC, drogeria Rossmann oraz KT Meble.

Biedronka to największa sieć sklepów detalicznych w Polsce posiadająca blisko 2 tys. sklepów. W ofercie najemcy znajdą się przede wszystkim świeże produkty spożywcze i  artykuły przemysłowe. Właścicielem sklepów Biedronka

Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i w Rosji i jest właścicielem 155 takich obiektów handlowych w Europie Środkowej Atrium . Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach: wiedeńskiej i amsterdamskiej Euronext.

W Polsce Atrium posiada ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej Jest właścicielem 21 działających centrów handlowych,  m.in. warszawskich centrów handlowych Atrium Reduta, Promenada i Atrium Targówek, a także Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Spółka prowadzi też budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.