Kinderplaneta
Kinderplaneta

Kinderplaneta to sieć parków zabaw i rozrywki typu indoor w największych galeriach handlowych w całej Polsce, która obok zabawy zapewnia dzieciom rozwój umiejętności psycho-motorycznych. W Kinderplanecie dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie. Najmłodsi mogą się bawić w małpim gaju, na „baby placyku” i poskakać na trampolinie.Organizowane są tam też przyjęcia okolicznościowe w specjalnym pokoiku urodzinowym. Radomski plac zabaw jest 29. otwieranym w Polsce przez Kindermagnet Polska.

Plac zabaw Kinderplaneta w radomskim centrum handlowym zostanie otwarty 8 grudnia 2012.  Najemca zajął lokal o powierzchni ok. 200 mkw., na pierwszym piętrze Galerii Słonecznej.

Galeria Słoneczna została otwarta w 2011 roku, jej właścielem jest AIG/Lincoln Polska. Obiekt mieści się w centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego. W radomskim centrum handlowym mieszczą się sklepy takich marki jak  H&M, C&A, Zara, TK Maxx, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart oraz  Pandora. Są tam lokale  Pizza Hut, Burger King i KFC oraz Multikino.

Całkowita powierzchnia najmu Galerii Słonecznej to 42 tys mkw., znajduje się tam parking na 1,2 tys. samochodów.