Salon Sizeer
Salon Sizeer

Marketing Investment Group, właściciel sieci Sizeer podkreśla, że  systematycznie powiększa liczbę sklepów tej marki. Jak deklaruje- otwarcia kolejnych planowane są także w roku 2013.

Salon otwarty w Galerii Sfera w Bielsku-Białej to 66 sklep sieci. Ma on powierzchnię 152 mkw. i sprzedaje odzież i buty sportowe takich marek  jak Nike, Adidas, Reebok, Puma, Ecco, Lacoste, Timberland, Converse. Portfolio marek  sprzedawanych w multibrandowych salonach Sezeer jest – jak informuje MIG- coraz szersze. Ostatnio spółka pozyskała wyłączność na  dystrybucję czapek marki New Era w Polsce, której produkty są sprzedawane  w wybranych salonach sieci Sizeer.

-Sizeer rozwija się bardzo prężnie, utrzymując stabilną pozycję na rynku retailowym – mówi Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor departamentu administracji i najmu MIG.

-Stale pracujemy nad budowaniem przewag konkurencyjnych – dobra oferta produktowa znanych marek w jednym miejscu jest właśnie jedną z takich przewag. Stale poszerzamy portfolio marek, dostępnych w Sizeer, by dać klientowi możliwie najszerszy wybór. Produkty New Era świetnie uzupełniają ofertę obuwia i odzieży. Na wiosnę 2013 planujemy kilka niespodzianek właśnie w zakresie asortymentu – dodaje Katarzyna Kamińska-Nobis.

MIG podkreśla, jak wielką wagę przykłada do aranżacji salonów Sizeer. W obrębie sieci instore duży nacisk jest kładziony na strategię ekspozycji i prezentacji produktów. Specjaliści ds. VM w MIG regularnie odświeżają wygląd salonów i ułożenie towaru. Dynamika i żywiołowe kolory salonów wpisują się w charakter marki Sizeer, skierowanej do młodych, aktywnych ludzi.

Właścicielem wszystkich salonów Sizeer jest Marketing Investment Group. Do spółki należą też sklepy Symbiosis, 50 style oraz Umbro.