Kolekcja Rage Age
Kolekcja Rage Age, Equity Doctors

Do końca 2012 roku w Polsce zostanie otwarty jeszcze jeden salon marki Rage Age. Firma Equity Doctors sp. z o.o., do której należy brand potwierdza, że znajdzie się on w centrum handlowym. Nie zdradza jednak dokładnej lokalizacji. Plany firmy na przyszły rok obejmują otwarcie 2 lub 3 kolejnych salonów w obiektach handlowych.

Rafał Bauer, prezes Equity Doctors w rozmowie z Retailnet.pl stwierdził, że w Polsce nie ma odpowiedniej alternatywy dla centrów handlowych. Za granicą butiki ekskluzywnych marek otwierane i planowane są tylko na ulicach handlowych. W Polsce jego zdaniem jest zupełnie inaczej.

W 2012 roku firma otworzyła jeden salon w Centrum Handlowym Silesia City Center o powierzchni 58 mkw. Także w 2011 r. firma zdecydowała się na otwarcie jednego salonu. Średnia powierzchnia butików Rage Age by Czapul wynosi 100 mkw. Za ekspansję marki odpowiada Anna Mościcka z spółki Equity Doctors.

W Polsce butiki marki działają w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w sąsiedztwie ekskluzywnych marek w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu. Firma posiada też jeden salon za granicą w Mediolanie. Salon w warszawskiej Galerii Mokotów marka Rage Age dzieli z marką Monika Jaruzelska – również należącą do spółki.

Kolekcję Rage Age by Czapul tworzą garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki, a także jeansy, t-shirty, koszule i akcesoria skórzane – obuwie, okulary czy portfele.

Marka Rage Age by Czapul należąca do Equity Doctors sp. z o.o. została stworzona przez Rafała Czapula i Rafała Bauera i już w pierwszych miesiącach działalności stała się jedną z najbardziej wyrazistych polskich marek odzieżowych. Rafał Czapul był przez wiele lat głównym projektantem marki Vistula oferującej elegancką odzież męską. Zdecydował się on opuścić stanowisko w 2008 roku i projektować pod własnym nazwiskiem. Dzięki biznesowemu wsparciu Rafała Bauera – byłego prezesa firmy Vistula&Wólczanka, stworzono markę – Rage Age by Czapul.