Łomianki Park
Łomianki Park

Łomianki Park to obiekt zlokalizowany w centrum podwarszawskiej miejscowości  Łomianki. Ma on 5 tys. mkw. powierzchni najmu. Mieści 18 sklepów.  Wśród nich znalazły się: supermarket MarcPol, drogerio-perfumeria Hebe wraz z apteką,  Deichmann, Pepco, a także Kolporter,  Kwiatoteka,  5aSec, Mr. Minit, Sushi Point, kawiarnio-pizzeria Ci Gusta, paczkomaty InPost, klienci mogą tam też korzystać z bankomatu. Obecnie wynajęte jest ponad 90 proc. powierzchni obiektu. Parking przed galerią pomieści około 120 samochodów.

W pierwszy weekend po otwarciu obiektu odwiedziło go 10 tys. osób- podaje  inwestor.

–  Format Galerii Łomianki Park został opracowany z myślą o wygodzie  klientów mieszkających w najbliższej okolicy, którzy mają już okazję do robienia zakupów bez  tracenia czasu na dojazdy i parkowanie – mówi Kinga Sistermann z Quantum Retail, firmy odpowiedzialnej za komercjalizacje obiektu. Jak podkreśla  najemcy to głównie sklepy o profilu handlowo-usługowym.

Inwestorem Galerii Łomianki, jest spółka Mostostal Wrocław Quantum. Spółka  specjalizuje się w realizacji obiektów handlowych typu convenience oraz Parków Handlowych. Poza Łomiankami, firma nabyła grunty w Rudzie Śląskiej oraz Turku. Planowane otwarcie Parku Handlowego w Rudzie Śląskiej to wrzesień 2013, a w Turku to 3 kwartał 2013.