Salon Centro

Salon Centro w lubińskim centrum handlowo-rozrywkowym został otwarty od 2 grudnia 2012. Jak zapewniają przedstawiciele sieci, już po tygodniu działalności widać spore zainteresowanie ofertą brandu wśród mieszkańców Lubina i okolic.

Sieć sklepów Centro na rynku polskim funkcjonuje od 2008 roku. W salonach tej sieci sprzedawane jest  obuwie damskie i męskie, torebki oraz modne dodatki, m.in. sztuczną biżuterię. W asortymencie każdego sklepu, również w galerii Cuprum Arena w Lubinie, znajduje się ponad dwa tysiące modelów obuwia – m.in. kozaki, półbuty, czółenka oraz obuwie sportowe. Centro swoją ofertę kieruje głównie do młodzieży i osób poniżej trzydziestego roku życia. Właściciele sieci podkreślają, że buty w sklepach Centro są tanie i jednocześnie projektowane zgodnie z najnowszymi trendami w modzie.

Galeria Cuprum Arena jest obiektem wielofunkcyjnym pełniącym zarówno rolę handlowo usługową jak i rekreacyjno- rozrywkową. Na powierzchni niemal 70 tys. m. kw. znajduje się 130 sklepów i punktów usługowych, w tym sklepy odzieżowe i obuwnicze, delikatesy spożywcze, salony z wyposażeniem wnętrz, salony jubilerskie, pralnia, salon fryzjerski, multipleks z pięcioma salami (również z możliwością projekcji filmów w 3D), klub fitness, basen, centrum biurowe.
W lubińskim centrum handlowo-rozrywkowym można również nabyć obuwie takich marek jak Badura, Ecco, CCC, Deichmann, KappAhl, Lasocki, Ryłko.

Inwestorem Cuprum Arena jest MGC Inwest sp. z o.o.