Salon Coccodrillo
Salon Coccodrillo

CDRL SA właściciel marki odzieży dziecięcej Coccodrillo, rozwija swoją sieć sklepów. W listopadzie 2012 otwartych zostało sześć nowych butików, a 1. grudnia do sieci dołączył salon w Grodzisku Mazowieckim. Spółka otwiera zarówno salony własne, jak i agencyjne.

Nowe butiki Coccodrillo otwarte zostały w Działdowie, Krotoszynie, Dębicy, Grodzisku Mazowieckim, Kutnie, Brzegu oraz Szczecinie. Cztery pierwsze działają na zasadach franczyzy, pozostałe zaś to salony własne. Zgodnie z koncepcją rozwoju marki, wszystkie punkty zlokalizowane są w centrach handlowych lub przy głównych ulicach miast. Wyróżnia się natomiast butik szczeciński, który jest kolejnym outletem działającym pod marką Coccodrillo i zlokalizowany został w centrum handlowym Outlet Park Szczecin.

– Staramy się systematycznie, zgodnie z wcześniejszymi planami powiększać sieć naszych sklepów. Dużą wagę przywiązujemy także do współpracy na zasadach franszyzy, przez co salonów Coccodrillo stale przybywa – mówi Marek Dworczak, prezes zarządu CDRL S.A. Dodaje, że liczy na dobre wyniki sklepów w okresie przedświątecznym.

– Ostatnie otwarcia mają dla nas także duże znaczenie handlowe i traktujemy je jako mocny akcent na koniec roku.

Firma ma w planach uruchomienie w grudniu kolejnych salonów w Opolu i Policach. Obecnie sieć Coccodrillo na terenie Polski liczy łącznie 164 salony. Sprzedaż prowadzona jest także poprzez sklep internetowy.