Salon Home&You
Salon Home&You, LPP TEX

Przedstawiciele spółki LPP TEX potwierdzili, że do końca grudnia tego roku zostaną otwarte jeszcze trzy salony z wyposażeniem wnętrz. Nowe sklepy sieci znajdą się w obiektach handlowych w Zabrzu, Poznaniu i Białymstoku.

Obecnie do LPP TEX SA, która jest właścicielem sieci Home&You należy 65 salonów marki. Sklepy znajdują się w centrach handlowych zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach kraju. Punkty sprzedaży marki mierzą średnio około 300 mkw. powierzchni.

Jak informowaliśmy w ostatnich tygodniach firma otworzyła w listopadzie długo zapowiadany sklep internetowy marki Home&You. E-sklep oferuje pełną kolekcję wyposażenia wnętrz dostępną w sklepach stacjonarnych.

Pierwszy własny salon marki Home&You powstał w 2006 i już w 2010 pod względem liczby punktów handlowych była to największa sieć sklepów oferujących artykuły wyposażenia wnętrz w Polsce. Firma LPP TEX SA jest wiodącym importerem i dystrybutorem artykułów wyposażenia wnętrz funkcjonującym na polskim rynku od ponad 14 lat. Historia firmy sięga 1992 r., kiedy obecni akcjonariusze rozpoczęli działalność gospodarczą, prowadząc wspólne przedsiębiorstwo handlowe Mistral. Z uwagi na dynamiczny rozwój w roku 1995 firma przekształciła się w spółkę akcyjną LPP SA Dwa lata później wyodrębniono część przedsiębiorstwa odpowiedzialną tylko za dystrybucję tekstyliów domowych, tworząc spółkę akcyjną LPP TEX SA.