Vabbi Factory Outlet

Firma Semax SA zakończy rok 2012 z liczbą 54. sklepów sieci Vabbi Factory Outlet. Najnowszy sklep marki, w grudniu rozpoczął działalność w Słupsku. Salon wyprzedażowy z odzieżą, obuwiem oraz dodatkami znalazł się na pierwszym piętrze działającego w tym mieście centrum handlowego i zajął powierzchnię 286 mkw.

Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele firmy Semax, kolejne salony marki będą otwierane w 2013 roku zarówno w centrach handlowych, jak i domach handlowych a także przy głównych ulicach.

Spółka zainteresowana jest lokalizacjami w takich miastach jak m.in.:Trójmiasto, Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, ale także w mniejszych miejscowościach jak Leszno, Gniezno, Tarnobrzeg czy Ostrołęka. Średnia powierzchnia punktów sprzedaży sieci wynosi około 250 mkw.
Powierzchnie lokalu mierzą od 200 mkw. w mniejszych miastach i do 350 mkw. w dużych, powyżej 150 tys. mieszkańców.

W asortymencie sklepów Vabbi Factory Outlet znajduje się: odzież sportowa, buty, jeansy, kurtki, bluzy, plecaki oraz odzież dziecięca. Vabbi oferuje produkty po kilkudziesięcioprocentowych obniżkach znanych marek odzieżowych tj. Mexx, Tommy Hilfiger, Puma, Adidas,
Nike, Esprit, Wrangler, 4F i wielu innych. Marka jest własnością Semax SA.