8 grudnia 2012 w dębickiej Galerii Raj otwarto elektromarket Avans, jeden  z największych salonów AGD/RTV w mieście. Pojawienie się nowego najemcy to efekt realizowanego programu 4RE: REmodelingu, REkomercjalizacji, REbrandingu i REpozycjonowania.

W miniony weekend sklep odwiedziła blisko połowa mieszkańców Dębicy. Duże zainteresowanie kolejną nową marką w Galerii Raj tylko potwierdza, że tego typu sklep był bardzo wyczekiwany przez mieszkańców miasta. Najlepszym dowodem są zadowoleni klienci kupujący sprzęt RTV/AGD po bardzo atrakcyjnych cenach – mówi Joanna Bujak, menedżer ds. najmu IVS Grupa.
Powierzchnia nowo otwartego elektromarketu Avans wynosi ponad 800 mkw., co sprawia, że obok NOMI oraz Kauflandu, jest to największy najemca Galerii Raj.

Sieć Avans to obecnie ponad 300 sklepów z asortymentem Multimedia/RTV/AGD zlokali-zowanych we wszystkich regionach Polski. Dodatkowo marka uruchomiła niedawno swój sklep internetowy.

Podpisanie umowy z siecią Avans jest konsekwencją wdrażania w Galerii Raj strategii 4RE zakładającej dostosowanie obiektu handlowego do potrzeb klientów i najemców. W ramach przeprowadzonej rozbudowy w 2012 roku Galeria Raj została powiększona z 13 tys. do 21 tys mkw. Zwiększyła się również ilość miejsc parkingowych z 400 do 700. Silna grupa najemców jest w Galerii Raj od samego początku, zdecydowana większość spośród nich wykorzystała rozbudowę do powiększenia i unowocześnienia lokali.
Rozbudowana na przełomie roku 2011/2012 Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Działają tam salony takich marek jak CCC, 5.10.15, Cotton Club, Deichmann, Nike czy Rossmann. Swoją działalność prowadzą tu również hipermarket budowlany NOMI oraz Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – Grupa IVS. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich. Oprócz Galerii w Dębicy posiada także Galerię Aura w Mielcu.